P4SMA15CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
P4SMA15CA
JLCPCB Part #
C2989835
Package
SMA(DO-214AC)
Description
12.8V 15V 19.3A 1uA 21.2V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS