5.0SMDJ24A-Q
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ24A-Q
JLCPCB Part #
C18347535
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 129A@10/1000us 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS