5.0SMDJ78A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ78A
JLCPCB Part #
C2990380
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 126V 2uA 39.7A 5kW 78V 86.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS