5.0SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C2990415
Package
SMC(DO-214AB)
Description
113V 2uA 44.3A 5kW 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS