5.0SMDJ26A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ26A
JLCPCB Part #
C2990364
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 119A 26V 28.9V 2uA 42.1V 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS