5.0SMDJ170CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ170CA
JLCPCB Part #
C2990426
Package
SMC(DO-214AB)
Description
170V 18.2A 189V 275V 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS