5.0SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C2990424
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 20.6A 243V 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS