5.0SMDJ14CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ14CA
JLCPCB Part #
C2990393
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 200uA 216A 23.2V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS