5.0SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C2990391
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 252A 5kW 800uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS