30KP36CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
30KP36CA
JLCPCB Part #
C5125108
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 1mA 30kW@10/1000us 36V 44.43V 490.3A@10/1000us 61.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS