2R150SM-G
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
2R150SM-G
JLCPCB Part #
C6936450
Package
1812
Description
-40℃~+90℃ 0.5pF 150V 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 700V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS