1.5KE91CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
1.5KE91CA
JLCPCB Part #
C3034428
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.2A 125V 1uA 77.8V 86.5V IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS