12KP36CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
12KP36CA
JLCPCB Part #
C5125143
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 12kW 206.5A 2uA 36V 40V 58.1V IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS