10KP28CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
10KP28CA
JLCPCB Part #
C3034430
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 10kW@10/1000us 220.3A@10/1000us 28V 2uA 34.4V 45.4V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS