FBG2012-600Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBG2012-600Y
JLCPCB Part #
C2941529
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 60Ω@100MHz 900mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS