XDWF-2501-07P
MFR.Part #
XDWF-2501-07P
JLCPCB Part #
C19723938
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x7P 2.54mm 250V 4A 7 7P 8.35mm 8.6mm Brass LCP Surface Mount,Vertical White XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS