VZH472M1ATR-1616
MFR.Part #
VZH472M1ATR-1616
JLCPCB Part #
C249939
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 16.5mm 16mm 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS