VUA101M1ETR-0810K
MFR.Part #
VUA101M1ETR-0810K
JLCPCB Part #
C134507
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 2000hrs@125℃ 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS