RXK152M1HBKF1335
MFR.Part #
RXK152M1HBKF1335
JLCPCB Part #
C20415448
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 35mm 50V ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS