EKMQ500ELL332MMP1S
MFR.Part #
EKMQ500ELL332MMP1S
JLCPCB Part #
C1602855
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
1.9116A@100kHz 18mm 2000hrs@105℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS