SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C2836938
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1uA 28V 31.1V 3kW@10/1000us 45.4V 66.1A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS