SMBJ85CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMBJ85CA
JLCPCB Part #
C2836931
Package
DO-214AA(SMB)
Description
137V 1uA 4.4A 600W@10/1000us 85V 94.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS