SMBJ43CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMBJ43CA
JLCPCB Part #
C2836930
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1uA 43V 47.8V 600W@10/1000us 69.4V 8.7A Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS