SMAJ64CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMAJ64CA
JLCPCB Part #
C782872
Package
SMA
Description
103V 1uA 3.9A 400W@10/1000us 64V 71.1V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS