SMAJ60CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMAJ60CA
JLCPCB Part #
C2836927
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 4.1A 400W@10/1000us 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS