SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C2836926
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 4.3A 400W@10/1000us 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS