SMAJ28CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMAJ28CA
JLCPCB Part #
C2759858
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 28V 31.1V 400W@10/1000us 45.4V 8.8A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS