P4SMFJ24CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
P4SMFJ24CA
JLCPCB Part #
C4555464
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS