SS21-BBIWG-B
MFR.Part #
SS21-BBIWG-B
JLCPCB Part #
C5186995
Package
Plugin,21x15mm
Description
- O -40℃~+125℃ 10000 times 12A 15mm 21mm 250V Black Concave Bend DPST No PC Pin 插件,21x15mm Rocker Switches ROHS