SSD1306-330MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SSD1306-330MT
JLCPCB Part #
C5127226
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
33uH 3A 5.5A 66mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS