SSD1306-221MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SSD1306-221MT
JLCPCB Part #
C5127332
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.2A 2.4A 220uH 380mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS