SNR5040-6R8MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR5040-6R8MT
JLCPCB Part #
C5127236
Package
SMD,5x5mm
Description
2.5A 2.9A 56mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS