SDRH105R-6R8NT
MFR.Part #
SDRH105R-6R8NT
JLCPCB Part #
C5127229
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
20mΩ 6.8uH 6A 7A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS