2920L300/30GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L300/30GR
JLCPCB Part #
C22446884
Description
-40℃~+85℃ 12mΩ 1mm 20s 2W 30V 3A 40A 48mΩ 5.44mm 5A 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS