2920L150/60GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L150/60GR
JLCPCB Part #
C19078738
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 15A 2.5W 230mΩ 2s 35mΩ 3A 60V 2920 Resettable Fuses ROHS