1812L160/30GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L160/30GR
JLCPCB Part #
C18198337
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.5mm 1.6A 130mΩ 1s 3.2A 3.41mm 30V 30mΩ 4.73mm 40A 1812 Resettable Fuses ROHS