1812L075/48GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L075/48GR
JLCPCB Part #
C19193053
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.3mm 1.5A 200ms 3.41mm 4.73mm 40A 48V 500mΩ 750mA 90mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS