1206L100/6NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L100/6NR
JLCPCB Part #
C7542954
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.8A 1.9mm 100A 1A 270mΩ 3.6mm 300ms 50mΩ 6V 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS