1206L005/60NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L005/60NR
JLCPCB Part #
C7542924
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 1.9mm 150mA 3.6mm 3.6Ω 40A 50mA 50Ω 60V 700mW 1206 Resettable Fuses ROHS