0805L005/72AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0805L005/72AR
JLCPCB Part #
C47345567
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5mm 1.5s 1.5Ω 150mA 2.3mm 20Ω 40A 500mW 50mA 72V 0805 Resettable Fuses ROHS