0603L005/33AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L005/33AR
JLCPCB Part #
C7472512
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.85mm 150mA 1mm 1s 3.8Ω 30Ω 33V 40A 500mW 50mA 0603 Resettable Fuses ROHS