0603L004/48AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L004/48AR
JLCPCB Part #
C7472507
Description
-40℃~+85℃ 120mA 1s 20A 40mA 40Ω 48V 4Ω 500mW 0603 Resettable Fuses ROHS