0603L004/36AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L004/36AR
JLCPCB Part #
C7472506
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.85mm 120mA 1mm 1s 20A 36V 40mA 40Ω 4Ω 500mW 0603 Resettable Fuses ROHS