0603L003/60AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L003/60AR
JLCPCB Part #
C7472504
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.85mm 1mm 1s 20A 30mA 500mW 50Ω 60V 6Ω 90mA 0603 Resettable Fuses ROHS