LBZX84C15LT1G
MFR.Part #
LBZX84C15LT1G
JLCPCB Part #
C12764
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 13.8V~15.6V 15V 300mW 30Ω 50nA SOT-23 Zener Diodes ROHS