LBZT52C3V9T1G
MFR.Part #
LBZT52C3V9T1G
JLCPCB Part #
C12768
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 3uA 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS