D25SB100
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
D25SB100
JLCPCB Part #
C383132
Package
SIP-4P
Description
-55℃~+150℃ 1.05V@12.5A 1kV 25A 350A 5uA Single-Phase Rectifier SIP-4P Bridge Rectifiers ROHS