LSE80R350GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSE80R350GT
JLCPCB Part #
C483490
Package
TO-263-2
Description
1 N-channel 1.93pF 15A 160W 350mΩ@10V 39nC@10V 4.5V 800V 820pF TO-263-2 MOSFETs ROHS