LNL04R075
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LNL04R075
JLCPCB Part #
C483658
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 2.37nF 212pF 2V 3.1W 34.2nC@10V 40V 7.5mΩ@10V SOP-8 MOSFETs ROHS