LNG06R079
MFR.Part #
LNG06R079
JLCPCB Part #
C483692
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 110W 3.752nF 60V 69nC@10V 7.9mΩ@10V 80A TO-252-2 MOSFETs ROHS